VI науковий симпозіум з міжнародною участю „Українська ендоваскулярна нейрорентгенохірургія: досягнення та напрями розвитку (до 20-річчя створення ДУ “НПЦЕНРХ НАМН


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на VI науковий симпозіум зміжнародною участю„Українська ендоваскулярна нейрорентгенохірургія: досягненнята напрями розвитку (до 20-річчя створення  ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМНУкраїни»)” якій буде проходити 28-29 вересня 2017 р. HotelPlatium, вул. Солов’яненка, 475, смт. Козин, Обухівськийрайон, Київська область, 08711.

ПРОГРАМА СИМПОЗІУМУ

„Українська ендоваскулярна нейрорентгенохірургія: досягнення та напрями розвитку (до 20-річчя створення  ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України»)”

28-29 вересня 2017 р. Hotel Platium, вул. Солов’яненка, 475, смт. Козин, Обухівський район, Київська область, 08711.Проживання:

Hotel Platium 

Бронювання номерів здійснюється  до 15 серпня 2017 р. через оргкомітет Симпозіуму, оплата – на місці під час заселення тільки згідно з попереднім бронюванням.

Ціна та варіанти  номерів на сайті готелю: 

Platium SPA&Resort

Для перебування пропонуються стандартні номери на 2 особи. Вартість 1 номеру стандарт – 1080.00 грн без сніданку, (загальна вартість  за добу зі сніданком  705.00 грн з однієї особи)

Можливий вибір іншого класу номерів – див. на сайті  готелю.

Місце проведення симпозіуму

Конференц-зала Hotel Platium 

Обідня перерва: 

Ресторан Hotel Platium 

Гала-Вечеря: 

Ресторан Hotel Platium 

Як доїхати:

Столичне Шосе (стара Обухівська Траса)

Зупинка «П’ятихатки», поворот на вул. Анатолія Солов’яненка, за готелем «Червоний Хутір» поворот наліво

Вартість участі:

Пакет учасника – 2500.00 (участь, 2 обіди, 3 кофе-брейки, гала-ужин, матеріали)

Необхідно надати до 30 липня 2017:

1.     Інформацію для бронювання номерів на ніч з 28 на 29 вересня та на додаткові ночі: попередня з 27 на 28 вересня та на ніч з 29 на 30 вересня.

2.     Інформацію про розклад потягів (час прибуття та номер потяга) для тих, хто планує подорож залізничним транспортом для організації трансферу з залізничного вокзалу.

3.     Заявки на участь у симпозіумі (доповідь, лекція, участь без доповіді) надавати за електронною адресою: info@neuroradiology.org.ua

4.     Тези доповідей та/або матеріали лекцій необхідно надіслати до 15 серпня за адресою info@neuroradiology.org.ua.